zDOM WYPOCZYNKOWY KAROLINA Białka Tatrzańska pokoje

Białka Tatrzańska Domy Wczasowe
 
 » » Pokoje Białka Tatrzańska » zDOM WYPOCZYNKOWY KAROLINA
 
Fajne widoki
 
Polecane pokoje
 
 Napisz do nas!
Dodaj pokoje!
 

zDOM WYPOCZYNKOWY KAROLINA - Białka Tatrzańska pokoje

 
 
zDOM WYPOCZYNKOWY KAROLINA
34-405 Białka Tatrzańska
tel. +48
 
 
Zamawiając pokoje powołaj się na serwis grupy SPANKO24

Zamawiając nocleg powołaj się na serwis SPANKO24.pl

ZAPRASZAMY DO  Domu Wypoczynkowego "KAROLINA", który znajduje się w najmniej ruchliwej części Białki Tatrzańskiej.

Oferujemy 48 miejsc noclegowych w 16 pokojach:

  • pokoje  2 os, 3 os, 4 os
  •  studio na 4-6 osób.
  • wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, telewizory,
  • większość  pokoi z  balkonami

Do dyspozycji:

  • salon,
  • WI-FI,
  •  stołówka
  •  przechowywania sprzętu narciarskiego wraz z suszarnią na buty.
  • aneks kuchenny, gdzie każdy z Państwa może przygotować coś dla siebie lub swoich bliskich  wyposażony w ogólnodostępną , dużą lodówkę.

Gastronomia w obiekcie

W sezonie zimowym, czyli od 26 grudnia do połowy marca, dla naszych Gości prowadzona jest stołówka, gdzie podajemy śniadania w formie bufetu oraz tradycyjne polskie obiady. Posiłki przygotowywane są przez profesjonalne kucharki, tylko z najświeższych produktów. Śniadania wydawane są od 8:20 – 10:00 , natomiast obiadokolacje od 15:00 – 17:00.

Od centrum, a tym samym od Kotelnicy Białczańskiej dzieli nas odległość 1500m. Odległość ta gwarantuje znacznie mniejszy ruch samochodowy, pieszy oraz odpoczynek bez niepotrzebnego zgiełku, hałasu i kolejek .

Bliskość lasu i rzeki, dają możliwość pieszych wycieczek, podczas których rozkoszować się można tutejszą przyrodą, ciszą i czystym powietrzem.

Do Ośrodka Kotelnica oraz Term Bania, w sezonie zimowym, dostaniecie się Państwo bezpłatnie kursującym ski – busem, który odwozi i przywozi narciarzy co pół godziny. Przystanek owego busa, znajduje się zaledwie 80 m od naszego obiektu.

Odległość od centrum, nie oznacza braku atrakcji na miejscu – wręcz przeciwnie !

Atuty obiektu:

Tuż za domem znajduje sie nasz własny wyciąg narciarski o długości 260m ( orczyk), naśnieżany, ratrakowany i oświetlony. Gwaratuje on przyjemność z jazdy na nartach bez konieczności stania w kolejkach.

Istnieje również możliwość nauki jazdy na nartach i snowboardzie, w wykwalifikowanej szkółce narciarskiej, gdzie czeka na Państwa kadra instruktorska.

Cały sprzęt narciarski można wypożyczyć na miejscu z 20% rabatem. Na stoku panuje kameralna atmosfera , większość osób korzystających ze stoku, to Goście naszego obiektu, głównie Ci najmłodsi. Dla Nich też, w trakcie trwania ferii zimowych, co tydzień organizowane są zawody narciarskie z dyplomami i medalami !

Ale zadbaliśmy również o dorosłych, dla których w „Karczmie Pod Wyciągiem”, w sezonie zimowym raz w tygodniu organizowane są biesiady przy muzyce góralskiej.

W karczmie, która znajduje się na posesji , istnieje możliwość gry w billard, dart, piłkarzyki. Można również miło spędzić czas przy kominku popijając gorący grzaniec lub piwo. Oferowane są również dania barowe, jak frytki, zapiekanki czy bigos.

ceny do uzgodnienia

zDOM WYPOCZYNKOWY KAROLINA zDOM WYPOCZYNKOWY KAROLINA zDOM WYPOCZYNKOWY KAROLINA

obecnie materiał wideo niedostępny!

NOCLEGI PRZY WYCIĄGU Z WYPOZYCZALNIĄ SPRZĘTU NARCIARSKIEGO

 
FAJNE POKOJE
Murzasichle noclegi
created by Dobry pokój z widokiem ::
Pokój z widokiem zDOM WYPOCZYNKOWY KAROLINA Białka Tatrzańska